Czy czarna sukienka na wesele jest zawsze ogromnym błędem? Okazuje się, że nie. Wiele tutaj zależy od indywidualnego podejścia samej Pary Młodej do kwestii ubrań i od dodatków. Jak sprawić, aby czarna sukienka na weselu nie wyglądała żałobnie? Kiedy można się na nią zdecydować? Oto kilka weselnych porad, które warto uwzględnić poszukując idealnej stylizacji na wesele.

Czarna sukienka na wesele? Zapytaj Panny Młodej

Zanim wybierzesz czerń, w której czujesz się na przyjęciach najlepiej i najbezpieczniej, koniecznie skonsultuj swój wybór z Panną Młodą lub z kimś, kto jest w najbliższym jej otoczeniu. Wesele oraz ślub to dzień, w którym to Para Młoda powinna czuć się najlepiej, więc zdecydowanie warto zapytać o ich prywatne zdanie na temat czarnych sukienek na weselu. Dlaczego czerń w Polsce jest tak kontrowersyjnym tematem jeżeli chodzi o wesela? Powód jest naprawdę oczywisty – czarny jest bardzo elegancki, ale jednocześnie też kojarzy się z żałobą i ze smutkiem, a śluby i wesela mają zupełnie inny charakter. Więcej pod adresem: www.zankyou.pl/p/czarna-suknia-na-wesele-czy-wypada-ja-zalozyc

Jakie dodatki do czerni? Możliwości jest naprawdę wiele

Masz już zgodę Panny Młodej na czarną stylizację w tak wielkim dniu? Wiele kobiet rozumie to, że nie każdy chce błyszczeć i czasami najprostsze stylizacje są najlepsze. Jak jednak dodać kropkę nad „i” do Twojej weselnej sukienki, aby całość nie prezentowała się smutno, ale prawdziwie weselnie? Możliwości w tym zakresie jest naprawdę wiele. Możesz postawić tutaj na kolorowy żakiet w kwiaty lub inne wzory, które rozweselą czerń. Ciekawym pomysłem będzie też założenie dużych kolczyków lub ładnego naszyjnika, który dodatkowo wyeksponuje szyję. Wygodne czółenka w intensywnym kolorze różu lub niebieskiego to także dobra opcja. Dzięki tym trikom Twoja weselna stylizacja będzie kojarzyła się kolorowo, choć nadal głównym motywem pozostanie bezpieczna czerń, w której czujesz się najlepiej.

Alternatywy dla czarnej sukienki na wesele zimą

Czerń na weselu latem i wiosną jest dość rzadkim wyborem gości weselnych, ale zimą sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Podczas chłodnych miesięcy jasnoniebieskie czy bladoróżowe stroje nie zawsze się sprawdzają, a klasyczna czerń wygląda idealnie. Mimo tego zawsze jednak warto zapytać Panny Młodej czy nie będzie miała nic przeciwko tak ciemnej stylizacji. Co można założyć zimą zamiast czarnej sukienki? Wspaniale sprawdzi się królewski granat, delikatna szarość, butelkowa zieleń lub soczysty burgund. Oryginalnym strojem może się okazać również sukienka w kolorze intensywnej musztardy.

Rekomendowane artykuły